تولید کنندگان بادام درختی کاغذی

بادام درختی یک خوراکی خوشمزه و پر از خاصیت است. بادام درختی کاغذی نوعی از بادام است که پوست های نازکی دارد که به راحتی با دست شکسته می شود و مغز آن در می آید. با توجه به آب و هوای چهار فصلی که در کشور ما موجود است، تولید کنندگان مختلفی در کشور به تولید بادام درختی کاغذی مشغول اند. شرکت زرین و دورینام دو نمونه از این تولید کنندگان هستند. محصولات آن ها به صورت بسته بندی و در بهترین کیفیت به دست مشتریان می رسد.

تولید کنندگان بادام درختی کاغذی

بررسی کیفی بادام درختی کاغذی

بررسی کیفی بادام درختی کاغذی

بهترین نوع بادام درختی، بادام درختی کاغذی است که قیمت آن نیز اندکی از انواع دیگر بادام درختی بیشتر است. ظاهر آن تفاوت زیادی با انواع دیگر بادام ندارد و فقط با شکستن و استفاده آن متوجه تفاوت های آن می شوید. بادام درختی کاغذی بین ۵۰ تا ۷۰ درصد از وزن خود مغز دارند حال آن که در انواع دیگر بادام نسبت مغز به وزن بادام بسیار کمتر است. بادام درختی کاغذی طرفداران بیشتری دارد اما به راستی چرا؟

برای پاسخ این سوال باید به انواع بادام و تفاوت های آن ها پرداخت.

  • بادام درختی پوست کاغذی؛ پوست این بادام به راحتی با دست شکسته می شود. طعم فوق العاده ترد و خوشمزه ای دارد و به صورت شور یا بو داده مورد استفاده قرار می گیرد. طعم جذاب، شیرین و ملایمی دارد و خواص فوق العاده ای دارد. به دلیل کیفیت بالایی که این بادام دارد صادرات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  • بادام سنگی؛ این بادام پوست سفتی دارد و شکستن آن مشکل است ولی درخت آن در مقابل کم آبی مقاومت دارد.
  • بادام مامایی؛ این نوع بادام زود رس و پوست آن تقریبا نازک است و در بعضی از نقاط کشور می روید.
  • بادام ربیع؛ درخت این بادام مقاومت زیادی نسبت به آفات دارد و در آجیل مورد استفاده قرار می گیرد.
  • بادام سفید؛ این بادام زود گل، ترد و خوشمزه است و در آجیل ها و شیرینی ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
  • بادام تلخ؛ این بادام خواص دارویی دارد و در رشد موی سر و ابرو نیز کاربرد دارد. روغن این بادام نیز خواص فوق العاده ای دارد.

قیمت روز بادام درختی کاغذی

قیمت روز بادام درختی کاغذی

اما سوال مهم این است که قیمت بادام درختی کاغذی چقدر است؟ آیا هزینه این بادام نسبت به انواع دیگر بادام تفاوت زیادی دارد. با بررسی های صورت گرفته متوجه می شویم که قیمت بادام درختی کاغذی فقط اندکی از بقیه بادام ها بیشتر است و لازم نیست برای خرید آن پول هنگفتی پرداخت کنید.
قیمت این نوع بادام حدودا کیلویی ۶۰ تا ۸۰ هزار تومان است و بسته به نوع خرید شما (فله ای، بسته بندی) ممکن است کم و زیاد شود. قیمت این بادام در مقابل خواص بیشماری که برای سلامتی شما دارد واقعا به صرفه است و پیشنهاد می کنیم همیشه از این خوراکی خوشمزه استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.