تولیدکننده گردو کاغذی ایرانی در مشهد

شاید بتوان گفت گردو کاغذی ایرانی یکی از نادر ترین و پرطرفدار ترین نوع گردو در بین مردم ایران و حتی جهان می باشد. چرا که بسیار مرغوب است و پوسته بسیار نازکی دارد که به راحتی قابل شکستن است. در واقع دلیل نام گذاری این گردو ها بخاطر نازکی پوسته آن می باشد که برای شکستن آن نیازی به گردوشکن نیاز نمی باشد. این نوع از گردو ها معمولا قبل از برداشت توسط کلاغ ها و دیگر پرندگان خورده می شوند. به همین علت در دسته گردو های کمیاب و نادر قرار دارند. تولیدکننده گردو کاغذی ایرانی در مشهد

گردو کاغذی ایرانی برای کاهش کلسترول خون

گردو کاغذی ایرانی برای کاهش کلسترول خون گردو پوست کاغذی علاوه بر خوشمزگی و سهولت در شکستن،خواص بسیار زیادی هم دارد. یکی از این خواص کاهش کلسترول خون می باشد که به اختصار توضیح می دهیم.

گردو سرشار از املاح و ویتامین های مفید برای بدن می باشد که تقریبا شصت و پنج درصد دارای چربی است. اما نه تنها چربی آن برای بدن مضر نیست بلکه خواص بسیار زیادی نیز داردکه می تواند چربی های بد بدنتان را از بین ببرد.

گردو کاغذی ایرانی منبع خوبی از ویتامین ها و کربوهیدرات هایی است که به شکل فیبر در بدن ذخیره می شوند و به دلیل داشتن مقادیر زیادی اسیدهای چرب امگا 3،می تواند کلسترول خون شما را کاهش داده و سلامتی شما را تضمین کند.

از دیگر خواص گردو می توان به کاهش التهابات و بهبود عملکرد رگ های خونی از طریق کاهش اینجاد پلاک در خون اشاره کرد.

شاید برایتان جالب باشد بدانید بسیاری از محققین در حال مطالعه بر روی مغز گردو برای جلوگیری و حتی درمان آلزایمر می باشند . تحقیقاتی که بر روی موش های آزمایشگاهی انجام شده نشان دهنده بهبود عملکرد حافظه و یادگیری آن ها در طی خوردن ده ماه گردو به طور مداوم بود.

با وجود اینکه هنوز نظریه علمی مبنی بر اینکه گردو می تواند بر کنترل قند و دیابت تاثیر بگذارد ، دیده نشده است . با این حال می توان حداقل این اطمینان را داشت که می توانید بدون واردکردن آسیب به بدنتان ،آن را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

حال که این میوه گران بها و کمیاب در کشور ما قرار دارد بهتر است این نعمت خداوندی را قدر بدانیم وبا تغییر دادن عادات غذایی نامناسبمان جسم و روح شاداب و سلامت تری داشته باشیم.

خرید بدون واسطه گردو کاغذی ایرانی بصورت عمده

خرید بدون واسطه گردو کاغذی ایرانی بصورت عمده مجموعه ما این افتخار را دارد تا با عرضه گردو کاغذی اعلا به صورت عمده و با کیفیتی بالا ، بدون هیچ واسطه ای رضایت شما را جلب کند تا با خرید گردو ایرانی و اضافه کردن این محصول پر خاصیت به سبد غذایتان ،سهم کوچکی در تغییر عادات بد و سبک زندگی امروزه داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.