ترفند جدیدی از کلاهبرداری در پوشش یک نامه اداری به مدیر مدرسه

چه کسی می تواند بدون نوشتن نامه اداری به مدیر مدرسه با اختیار خودش مدرسه را ترک کند؟ یا حتی وقتی وصیتی وجود ندارد، بر اساس قانون بی‌وصیت، مدیر دارایی باید نزدیک‌ترین عضو خانواده (“بستگان نزدیک”) کسی باشد که فوت کرده است.

اگر فرد فوت شده متاهل یا در شراکت مدنی بوده است، این همسر یا شریک زندگی او خواهد بود. در غیر این صورت، به ترتیب به فرزندان، والدین یا خواهران و برادران آنها می رسد.

وقتی کسی می میرد، می توانید در اینجا بیشتر بدانید که چه کسی از اقوام بعدی است.

شخصی که برای معامله با املاک انتخاب می شود ممکن است یک متخصص را برای انجام وظایف خود برای آنها استخدام کند.

خدمات مدیریت املاک مانند Beyond می تواند به شما کمک کند برای نامه اداری درخواست دهید، درخواست خود را پیگیری کنید و کل دارایی را برای خود تسویه کنید.

درخواست نامه های اداری: برای درخواست نامه اداری، باید دارایی را ارزیابی کنید. این به معنای یافتن سوابق تمام پول ها، دارایی ها و اموالی است که به نام فرد فوت شده، از جمله حساب های بانکی، وام مسکن، بیمه، سهام و صندوق های امانی نگهداری می شود.

سپس شما (یا نماینده شما) باید از این اطلاعات برای پر کردن فرم های لازم برای ارسال به دفتر ثبت اسناد محلی خود استفاده کنید:

کپی گواهی فوت. وقتی مرگ را ثبت کردید این را دریافت خواهید کرد.
فرم درخواست وراثت فرم PA1 در انگلستان و ولز، فرم C1 در اسکاتلند.
فرم صحیح مالیات بر ارث فرمی که نیاز دارید بستگی به این دارد که آیا مالیات بر ارث تعلق می گیرد یا خیر. HMRC می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام مورد نیاز است – برای مشاوره در این مورد با خط کمک آنها تماس بگیرید.
هزینه درخواست: هنگامی که اداره ثبت اسناد این مورد را دریافت کرد، باید در نزدیکترین دفتر ثبت اسناد یا کمیسیون سوگند یاد کنید. پس از آن، نامه مدیریت یا توضیح کتبی در مورد اینکه چرا نامه شما اعطا نشده است را دریافت خواهید کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.