بزرگترین فروشگاه گردو تازه کیلویی در همدان

گردو محصولی بوده که از درختی به همین نام حاصل آمده و در ابتدا در دل غلافی سبز رنگ قرار دارد، که پس از خارج کردن این میوه از آن، رویه ی قهوه ای و سفت آن ظاهر شده و بعد از شکسته شدن این پوسته، مغز خوراکی پنهان شده در میانش پدیدار می شود. این محصول تقریبا در اکثر اقلیم ایران قابل پرورش بوده، ولی در مناطق با آب هوای خشک محصول بهتری را از لحاظ کیفیت به بار می آورد.

برای تهیه گردو به مجموعه ی فروش ما، که از بزرگترین فروشگاه های گردو تازه کیلویی در همدان است مراجعه و این میوه را به طور عمده و جزئی با نرخ ارزان برای خود تهیه نمایید.

بزرگترین فروشگاه گردو تازه کیلویی در همدان

فواید مصرف گردو تازه برای سرطان سینه

فواید مصرف گردو تازه برای سرطان سینه گردو حاوی آنتی اکسیدان های مؤثر در درمان سرطان سینه بوده و خوردن روزانه چند عدد از آن، خطر مبتلا شدن به این بیماری را کاهش می دهد. همچنین وجود مقادیری از فیتواسترول ها و امگا ۳ در این میوه، از عوامل دیگر پیشگیری از این سرطان پستان تلقی می شود.

علاوه بر پیشگیری، گردو را می توان به عنوان دارویی طبیعی برای کسانی که به این بیماری مهلک دچار هستند برشمرد، زیرا مطالعات نشادن داده این میوه تاثیر به سزایی در از بین بردن تومور سرطانی یا کند کردن روند رشد آن دارد.

مصرف مغز گردو تازه، روزانه حداقل به مقدار ۲۰ گرم در فصل هایی که ایت محصول در بازار قابل تهیه می باشد، به تمام افراد به خصوص کسانی که از نظر وراثت ژنتیکی تحت خطر ابتلا به سرطان پستان می باشد به شدت توصیه می شود.

خرید ارزان گردو تازه کیلویی در تناژ بالا

خرید ارزان گردو تازه کیلویی در تناژ بالا مغز گردو را می تولن به شکل خام به عنوان خشکباری مغذی، به تنهایی یا در کنار انواع غذا مصرف کرد و یا از آن در تهیه انواع شیرینی، کیک، خورشت و… بهره گرفت.

نوعی کباب معروف وجود دارد که برای پخت آن ابتدا گوشت گوسفند یا گاو تکه تکه شده را در مقدار زیادی گردو به همراه یک قاشق رب انار و کمی نمک و فلفل استراحت داده و در نهایت پس از گذشت سه تا چهار ساعت گوشت ها را به سیخ کشیده و طبخ می کنند. همچنین مسمی فسنجان که نوعی خورشت معروف در ایران به خصوص استان های شمالی می باشد از گردو فراوان به همراه گوشت اردک یا غاز، مقداری رب انار، نمک و ادویه جات خورشتی تهیه می شود که مزه فوق العاده ای را دارنده می باشد.

اگر شما نیز از طرفداران مصرف این میوه هستید، برای خرید ارزان گردو تازه کیلویی در تناژ بالا، به شکل مستقیم و یا بهاء مناسب می توانید به مرکز فروش ما مراجعه کنید. مغز گردوهایی که ما برای شما به عرضه گذاشته ایم از مرغوب ترین نوع آن در بازار است و شما می توانید با اطمینان خاطر آن را از ما تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.