برترین صادرکننده بادام پوست کاغذی تازه

بادام جز مغزجاتی پرخاصیت است که حتی خوردن چاغاله آن هم توصیه شده است. با توجه به ناحیه کاشت، این خوشمزه پرطرفدار در دو نوع، پوست سخت و پوست کاغذی می باشد. معمولا فصل برداشت این مغز از اواخر مرداد تا پایان شهریور است که می توان با خرید آن در این بازه زمانی، از بادام کاغذی تازه نوش جان کرد.

برترین صادرکننده بادام پوست کاغذی تازه

بادام کاغذی تازه برای رفع سیاهی زیر چشم

بادام کاغذی تازه برای رفع سیاهی زیر چشم اگر چه بادام جز دسته مغزجات می باشد اما ارزش غذایی آن کمی متفاوت تر از سایر هم نوعان خود می باشد. در توضیح باید گفت که بادام تنها مغزی است که از لحاظ چربی، کمترین میزان را به خود اختصاص داده است و به همگان از کوچک، بزرگسال و سالمند توصیه می شود چند عددی از آن را در روز مصرف نمایند. بادام را می توان یک خوردنی درمانی برای داخل و خارج از بدن دانست که کم و بیش همگان با آن آشنا هستند. اما اثربخشی این مغز بر روی پوست و مو را به هیچ عنوان نمی توان انکار کرد. یکی از این مناطق، رفع سیاهی زیر چشم است. برای این منظور می توانید بادام تازه درختی را به صورت روغن بادام(می توان آماده شده آن را از عطاری های معتبر خریداری نمود) در آورید و با ریختن دو الی سه قطره بر روی دست و ماساژ آن دور تا دور چشم، از کبودی دور بکاهید. البته ذکر این نکته الزامی است که انجام این عمل به صورت مکرر و برای چند ماه می تواند راه درمان قطعی برای رفع سیاهی زیر چشم باشد.

طرز تهیه روغن بادام خانگی

بادام تازه :دو فنجان

روغن زیتون اصل : دو قاشق غذاخوری

طرز تهیه:

بادام درختی تازه و روغن زیتون را همزمان داخل یک مخلوط کن بریزید و دستگاه را روی درجه کُند روشن نمایید. اجازه دهید بادام ها به آرامی خرد شده و کاملا جذب روغن شوند. به دلیل روند طولانی این فرآیند، هر یک دقیقه مخلوط کن را خاموش نمایید و بعد از استراحت کوتاه دوباره روشن نمایید و هر بار دور آن را تند تر نمایید. پایان کار زمانی است که یک مخلوط یکدست از مواد ایجاد شده باشد.

نکته

  1. اگر در حین کار متوجه شدید بادام ها به راحتی خرد نمی شوند، یک قاشق اضافه تر روغن زیتون به آن اضافه نمایید.
  2. اگر نمی خواهید تفاله بادام داخل روغن به دست آمده باشد، می توانید آن را در حین انتقال به ظرف مربوطه، از صافی رد کنید.

عمده فروشان بادام کاغذی تازه در بازار قم

عمده فروشان بادام کاغذی تازه در بازار قم با توجه به فصل بادام، خریداران این محصول هم بیشتر می شوند. اگر قصد دارید بادام با کیفیت و ارزان قیمت خریداری نمایید، سری به عرضه کنندگان عمده در این صنف بزنید که تعدادشان هم در کشور کم نیست. از عمده فروشان بادام و گردو در شهر قم می توان به مورد زیر اشاره نمود.

irankhoshkam.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.