اسفاده از چادر نماز در قم به عنوان پوشش سقف فضاپیما

بسیاری از زنان مسلمان به رعایت حجاب در هنگام عبات مانند چادر نماز در قم به عنوان راهی برای نشان دادن اطاعت خود از خالق خود متعهد می مانند و از آنها می خواهند کمی خود را نشان دهند یا لباس های تنگ تر بپوشند، درخواستی است که آنها برای ارضای بیزاری دیگران از پوشش خود امتیاز بدهند.

حال اگر زن مسلمانی حجاب خود را به گونه ای بسازد که مقداری از موهایش نمایان شود، این چیزی است که بین او و خدا (ص) است، به خصوص در مقاصد حجاب.

اگر حجابش از بین برود و موهای سرگردان ظاهر شود، خوب این اتفاق می افتد. هیچ کدام از ما کامل نیستیم. ما معتقدیم که خداوند آمرزنده و مهربان است. ما می دانیم که او ما را مجازات نمی کند زیرا حجاب ما به طور تصادفی از بین رفت.

اگر مردان هستند که می توانند خود را کنترل کنند، چرا باید بپوشید؟ آیا مردان در مورد حجاب شما نظری دارند؟ و در مورد مردان چطور – آیا آنها قوانینی در مورد پوشش دادن دارند؟


مردان در تصمیم گیری بسیاری از زنان مسلمان برای حجاب نقشی حیاتی ندارند. خارج از رژیم های سرکوبگر و ممنوعیت های حکومتی، حجاب همچنان انتخاب زنان برای اطاعت از پروردگارشان است. آنها آن را به عنوان یک عبادت می پوشند، نه مطابق با نگاه مرد.
در مورد مردان و پوشش، بله برای آنها نیز قوانینی وجود دارد. اگرچه معمولاً مردم نسبت به زنان حجاب را ربط می دهند، اما دستورالعمل های متواضعی نیز برای مردان وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر لینک های زیر را بررسی کنید.

مو یا بی مویی ربطی به رعایت حجاب ندارد. مسئله پوشاندن عیوب و عیوب درک شده نیست.

آیا داشتن حجاب این توقع را ایجاد می کند که شما بیشتر مطیع شوهرتان باشید؟

حجاب داشتن توقعات را ایجاد نمی کند. حجاب در اصل رابطه انسان با خدا و اطاعت از او و تنها اوست.

این در مورد برداشتن این گام برای شناخته شدن به عنوان مسلمان برای اطرافیان شما از طریق ظاهر فیزیکی است (اگرچه نحوه زندگی و شخصیت شما به عنوان یک مسلمان مهم تر است، اما این موضوع دیگری است).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.