استفاده از گونی پلاستیکی در اصفهان توسط کودکی برای جمع آوری اسباب بازی هایش یک حادثه عجیب رقم زد

به جایی برای ذخیره سکه های خود نیاز دارید؟ ما به شما گونی پلاستیکی در اصفهان را پیشنهاد می کنیم! این آموزش آسان به شما نشان می دهد که چگونه یکی از کیسه های پلاستیکی خرید قدیمی خود را به یک کیف پول سکه ای شیک تبدیل کنید.

هیچ چیز دیگری در مورد آن وجود ندارد – همه به یک مکان دنج برای خواب نیاز دارند. با استفاده از تشک های خواب خود، به جمعیت بی خانمان جامعه خود کمک کنید.

این تشک‌های راحت هم باعث خرابی نمی‌شوند. کیسه های پلاستیکی و مقداری کار سخت این کار را انجام می دهند.

این وبلاگ شما را با روش هایی آشنا می کند تا با استفاده از کیسه های پلاستیکی قدیمی و بلااستفاده، یک کیسه زیبا با هر اندازه ای را قلاب بافی کنید.

می توانید یکی از آنها را به اندازه کافی بزرگ برای حمل لوازم ساحلی خود، به اندازه کافی کوچک برای حمل کلید و کیف پول خود، یا به اندازه کافی برای بردن به خواربارفروشی بسازید. و حتی ما را در مورد گزینه های رنگی مختلف شروع نکنید!

ارسال نامه نباید گران باشد. هزینه ها را با ایجاد پستی های پلاستیکی DIY خود با کیسه های پلاستیکی ذوب شده کاهش دهید.

ارسال بسته های مراقبتی هرگز یکسان نخواهد بود!این ممکن است ساده‌ترین (یا سریع‌ترین) DIY موجود نباشد، اما مطمئناً به کاهش ردپای کربن شما کمک می‌کند.

بسته به اندازه سبدی که می‌سازید، می‌توانید 50 کیسه پلاستیکی خرید عظیم را از ماندن در محل دفن زباله نجات دهید. در مورد دوستدار محیط زیست صحبت کنید!

سبد بافته شده DIY ساخته شده از کیسه های پلاستیکی از 1 میلیون زن: پاپیون ها هر کار بسته بندی هدیه را به سطح بعدی می برند.

بیایید صادق باشیم، آنها از بسیاری از پلاستیک های یکبار مصرف غیر ضروری ساخته شده اند. خبر خوب برای دوستداران محیط زیست شما می توانید کیک خود را بخورید و با ساختن پاپیون های کادویی جدید خود از کیسه های پلاستیکی، آن را بخورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.