استفاده از شلنگ توالت فلزی در طراحی لوستر های مدرن

در مناطقی که یخ زدگی نگران کننده است، به دنبال رتبه بندی هوای سرد نیز باشید تا بدانید که آیا شلنگ توالت فلزی می تواند از یخ زدن آب در داخل دوام بیاورد یا خیر.

از اتصال دهنده های سریع برای تعویض میله های آب و آبپاش ها استفاده کنید و شلنگ را به شیر آب وصل کنید. آنها در زمان صرفه جویی می کنند و در کوپلینگ های رزوه دار فرسوده می شوند.

به دنبال شیلنگ‌های باغچه با یقه‌هایی در هر انتها باشید تا این نواحی را که مستعد کشش و پیچ خوردن هستند، تقویت کنید.
از واشر لاستیکی در کوپلینگ ها استفاده کنید. عمر آنها بیشتر از پلاستیک است. همیشه بررسی کنید که واشر بدشکل یا ترک خورده نیست – این اغلب دلیل نشتی یا شل شدن اتصال است.

قرقره شلنگ یک راه عالی برای نگهداری شیلنگ شما به گونه ای است که از پیچ خوردن جلوگیری می کند. یا به سراغ چیزهای تزئینی تری مانند شلنگ بند در عکس زیر بروید.

شیلنگ مناسب برای نگهداری: این نگهدارنده شیلنگ تزئینی شلنگ را تحت کنترل نگه می دارد و همچنین ظاهر خوبی دارد. برخی از مدل‌ها دارای درب هستند، بنابراین می‌توانند در نزدیکی شیر آب بنشینند بدون اینکه با آب باران پر شوند.

برای جلوگیری از پیچ خوردگی در شیلنگ باغچه خود، انتهای آن را خم نکنید تا آن را صاف کنید. در عوض، به سمت پیچ خوردگی برگردید و آن را باز کنید تا چین خوردگی را تنظیم نکنید یا شلنگ را ترک نکنید.

به همین دلیل، برای جلوگیری از جریان آب، شیلنگ را تا نکنید یا کج نکنید – آب را از منبع یا با یک شیر قطع کنید. پس از هر بار استفاده، شیلنگ را بپیچید تا تمیز بماند.

یک سیم پیچ بزرگتر (به قطر 2 تا 3 فوت) شلنگ را راحت تر می کند و در هنگام باز کردن پیچ خوردگی کمتر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.