از پد الکلی دیاموند استفاده کنید تا برای همیشه بوی بد عرق را از خود دور کنید

“مثلث آتش” یا “سه گانه آتش” با پد الکلی دیاموند سراسر آموزش ایمنی آتش نشانی عمومی آموزش داده می شود و به عنوان نقطه تاکید برای پیشگیری از آتش سوزی جراحی استفاده می شود.

آتش نتیجه ترکیب یک منبع سوخت، یک ماده اکسید کننده و گرما است. در اتاق عمل، آماده‌سازی‌های مبتنی بر الکل و مواد پارچه‌ای رایج‌ترین منابع سوخت هستند.

محلول های آماده سازی جراحی مبتنی بر الکل عوامل ضد عفونی کننده عالی هستند اما همچنین بسیار قابل اشتعال هستند.

در اکثر اتاق‌های عمل، آماده‌سازی و دراپ کردن بیمار جراحی، وظیفه پرستار اتاق عمل است. ارائه دهندگان بیهوشی از همین محلول های آماده سازی برای آماده سازی خط مرکزی و برای روش های بیهوشی منطقه ای استفاده می کنند.

به عنوان اعضای تیم جراحی، نقش ما باید شامل افزایش هوشیاری هر زمان که یک محلول آماده سازی مبتنی بر الکل در اتاق عمل استفاده می شود (OR) باشد.

یکی از ارکان پیشگیری از آتش سوزی جراحی، ارتباط بین اعضای تیم جراحی است.

اغلب اعضای تیم که در یک زمان معین بیشتر درگیر کار هستند ممکن است از دید تونلی رنج ببرند.

عوامل انسانی مرتبط با فشار تولید و وقفه در جریان کار ممکن است منجر به نادیده گرفتن عناصر حیاتی مانند اجازه دادن زمان خشک شدن کافی و ارزیابی تجمع الکل در نزدیکی میدان جراحی شود.

در موارد اضطراری که از آماده سازی الکل استفاده می شود، زمان خشک کردن کافی همچنان مورد نیاز است. ارائه دهنده بیهوشی باید مراقب باشد و در صورت مشاهده الکل زیاد یا ادغام صحبت کند.

جدول 1 محلول های آماده سازی جراحی معمول مورد استفاده را همراه با محتوای ایزوپروپیل الکل (IPA) و عامل ضد میکروبی اضافه شده فهرست می کند.

محلول های آماده سازی باید در اعمال کننده های دوز واحد، سواب ها یا اپلیکاتورهای مشابه برای مواردی که منبع احتراق استفاده می شود یا در نظر گرفته می شود، توزیع شود.

پوویدون یدین مانند Betadine® و محلول های کلرهگزیدین مانند Hibiclens® محلول های آماده سازی قابل اشتعال نیستند و برای جلوگیری از اشتعال نیازی به زمان خشک شدن تعیین شده ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.